Jak to funguje

Jak to funguje

Babysits je veřejná komunitní platforma spojující rodiče s chůvami

Proč používat Babysits?

Bez ohledu na to, zda hledáte skvělou chůvu nebo chcete hlídat děti, služba Babysits je snadná a transparentní. Máte plnou kontrolu nad svým profilem, cenami, tím, s kým se rozhodnete pracovat a jak komunikujete s ostatními členy.

Dáváme vám kontrolu

Přečtěte si hodnocení a podrobné profily s důvěryhodným ověřením uživatele. Ověřte, promluvte a vyberte si. Plánujte a plaťte hlídání prostřednictvím platformy. Babysits vám přináší jistotu a bezpečí v každém kroku, od hledání chůvy nebo hlídání dětí až po plánování schůzek.

Vaše chůva nebo hlídání dětí ve 3 krocích

Inspect profiles and users carefully

1. Vyhledávejte

Přečtěte si podrobné profily a hodnocení. Hledejte pomoc příležitostní, na poslední chvíli, na částečný nebo plný úvazek nebo práci.

Communicate through Babysits

2. Spojte se

Ověřte, promluvte a vyberte si. Rodiče nám neplatí, dokud chůvu nekontaktují. Chůvy mohou kontaktovat zdarma.

Plan your appointments through Babysits

3. Rezervujte

Plánujte a plaťte rezervace prostřednictvím Babysits, chůvy dostanou zaplaceno po hlídání. Stáhněte si potvrzení pro dokumentaci výdajů nebo pro daňové účely.

Je důležité si uvědomit, že Babysits není agentura péče o děti. Místo toho vám dáváme svobodnou vůli, abyste mohli činit vlastní informovaná rozhodnutí. Babysits neprověřuje spolehlivost členů platformy. To znamená, že samotní členové komunity jsou zodpovědní za prověřování, pohovory a finální rozhodnutí.