O nás

O nás

Společně děláme hlídání dětí transparentní

Babysits je o nás všech: komunita rodičů, chův, dětí a týmu Babysits. Zajímá vás role, kterou hrajete?

Rodiče

Rodiče

Najít důvěryhodnou chůvu online může být obtížné. Babysits vám s tím může pomoct. Poskytujeme transparentní platformu, abyste si mohli být jisti, že vaše děti jsou v těch nejlepších rukou.

Pokud hledáte vášnivého hráče schovky, měniče plen, odvraceče záchvatů vzteku, pomocníka s domácími úkoly nebo stavitele pevností z polštářů, Babysits vám pomůže!

Jak Babysits funguje

Chůvy

Chůvy

Líbí se vám být svým vlastním šéfem a volit si vlastní hodiny a sazbu? Máte moc rádi děti a chtěli byste získat relevantní pracovní zkušenosti a nějaké peníze navíc?

Komunita Babysits je ideálním místem pro vášnivé hráče schovky, měniče plen, odvraceče záchvatů vzteku, pomocníky s domácími úkoly nebo stavitele pevností z polštářů!

Jak Babysits funguje

Děti

Děti

Bezpečnost a pohodlí dětí je prioritou číslo jedna. Opatření, jako je ověření průkazu totožnosti, hodnocení, reference a další, snižují obavy rodičů.

V našich komunitních zdrojích dále najdete rady týkající se péče o děti, nebo nápady, recepty a aktivity na trávení kvalitního času s dětmi.

Důvěra a bezpečnost

Komunitní zdroje

Babysits tým

Babysits tým

Babysits založil v roce 2008 Peter van Soldt. Motivovala ho myšlenka vyvinout snadno použitelnou platformu, která rodičům poskytne svobodu i klid v duši. Zrodilo se tak naše poslání podporovat komunity péče o děti na celém světě.

Babysits dnes tvoří motivovaný tým, který pracuje na bezpečné, přístupné a cenově dostupné péči o děti. Zakládáme si na transparentnosti a neustálém zlepšování.

Za čím stojíme

V Babysits věříme v podporu sociálního dobra a v to, že našim dětem, které jsou srdcem naší globální komunity, zanecháme životaschopnou planetu.

Z tohoto důvodu se Babysits stala členem Leaders For Climate Action, organizace sdružující podobně smýšlející podniky, které se zavázaly podniknout kroky proti znečištění uhlíkem a změně klimatu. Část našich příjmů mimo jiné vynakládáme na odstraňování CO₂ z atmosféry.

Další informace o tom, jak to děláme, naleznete zde:

Rostoucí celosvětová síť chův, rodičů a mezinárodní tým, který za tím vším stojí

4 000 000+
Členové
28 500+
Města
79+
Země