O nás

O nás

Společně děláme hlídání dětí transparentní

Jak to začalo

Babysits založil v roce 2008 Peter van Soldt. Všiml si, že členové rodiny a blízcí přátelé se snaží najít kvalitní a důvěryhodnou chůvu, která by vyhovovala jejich potřebám, a usoudil, že musí existovat řešení. Proto byla vytvořena Babysits; online platforma, kde můžete snadno filtrovat všechny potřeby péče o děti, ať už chcete bilingvní chůvu, flexibilní chůvu na víkendy, nebo chůvu se zkušenostmi s dětmi se speciálními potřebami.

Mise

Platforma Babysits je zde proto, aby zlepšila život rodinám, které potřebují hlídání děti, poskytla rodičům klid a pomohla jim najít dokonalé místo pro jejich rodinu. Naším posláním je posilovat komunity související s péčí o děti. Nyní se Babysits rozrostla na více než 4 miliony členů na téměř všech kontinentech a každý den podporuje rodiny s péčí o děti.

Seznamte se s týmem

Našel jsem pro své děti super babysitterku/ chůvu prostřednictvím Babysits a využívám to, co jsem se naučil z vlastní zkušenosti, ke zlepšení platformy.

-Peter van Soldt-

Babysits tvoří motivovaný tým, který pracuje na bezpečné, dostupné a cenově dostupné péči o děti. Vysoce oceňujeme transparentnost a neustálé zlepšování. Abychom se ujistili, že Babysits je pro členy co nejpřátelštější, používáme platformu sami spolu s našimi přáteli a rodinnými příslušníky! Ať už jde o vedlejší práci jako chůva nebo o nalezení chůvy pro naše vlastní děti, tato zkušenost nám pomáhá poskytovat nejlepší možná vylepšení platformy.

Za čím si stojíme

Bezpečnost
Bezpečnost

Důvěra a bezpečnost jsou naše nejvyšší priority. Přijímáme další opatření, aby byla platforma pro naše členy co nejbezpečnější.

Zjistit více
Průhlednost
Průhlednost

Věříme v otevřenou, upřímnou a přímou platformu, která našim členům poskytuje všechny informace, které potřebují, aby mohli činit nejlepší možná rozhodnutí.

Boj proti klimatickým změnám
Boj proti klimatickým změnám

Babysits se stará o budoucnost dětí! To je důvod, proč věnujeme část našich příjmů na odstraňování CO2 z atmosféry.

Zjistit více
Inkluzivita
Inkluzivita

Do Babysits se může zapojit každý a najít si hlídání nebo práci v péči o děti bez ohledu na svůj původ, pohlaví, náboženství, sexuální orientaci atd.

Soukromí
Soukromí

Babysits skutečně dbá na soukromí vašich dat. Vaše osobní údaje zpracováváme pouze v nezbytně nutných případech.

Zjistit více

Pomáháme rodinám po celém světě

Rostoucí celosvětová síť chův, rodičů a mezinárodní tým, který za tím vším stojí

5 000 000+
Členové
28 500+
Města
90+
Země

Jakou roli hrajete?

Safety

Rodiny

Najít důvěryhodnou chůvu online může být obtížné. Babysits vám s tím může pomoct. Poskytujeme transparentní platformu, abyste si mohli být jisti, že vaše děti jsou v těch nejlepších rukou.

Ať už hledáte flexibilní chůvu, bilingvní chůvu, někoho se zkušenostmi se speciálními potřebami, chůvu, která vyzvedává děti ze školy atd. Babysits má někoho pro vás!

Safety

Poskytovatelé péče o děti

Líbí se vám být svým vlastním šéfem a volit si vlastní hodiny a sazbu? Máte moc rádi děti a chtěli byste získat relevantní pracovní zkušenosti a nějaké peníze navíc?

Komunita Babysits je ideálním místem pro vášnivé hráče schovky, měniče plen, odvraceče záchvatů vzteku, pomocníky s domácími úkoly nebo stavitele pevností z polštářů!

Safety

Děti

Bezpečnost a pohodlí dětí je prioritou číslo jedna. Opatření, jako je ověření průkazu totožnosti, hodnocení, reference a další, snižují obavy rodičů.

V našich komunitních zdrojích dále najdete rady týkající se péče o děti, nebo nápady, recepty a aktivity na trávení kvalitního času s dětmi.

Vždy pracujeme na tom, abychom dělali ty správné věci co nejlépe.

Zaregistrujte mě!