Superchůva: Objevte vysoce doporučené chůvy

Superchůva

Objevte velmi doporučené chůvy

Program Babysits Superchůva oslavuje nejlépe hodnocené a nejaktivnější chůvy komunity.

Jak se stát superchůvou?/Proč si najmout superchůvu?

Superchůvy se osvědčili poskytováním vynikajících služeb v komunitě Babysits. Z tohoto důvodu je odměňujeme zvýšenou viditelností v žebříčku vyhledávání a odznakem superchůva! Tímto způsobem tyto chůvy vyniknou a rodiče je mohou snadno najít ve výsledcích vyhledávání nebo filtrováním pro superchůvy. Je to náš způsob, jak těmto hlídačkám poděkovat a ukázat jim, že si jich vážíme.

Kritéria pro superchůvy jsou následující:

4,5+ celkové hodnocení

Superchůvy mají průměrné hodnocení 4,5 nebo vyšší na základě hodnocení rodičů Babysits. Tito rodiče měli vynikající zkušenosti s péčí superchův.

Míra odezvy 90%

Tyto přátelské superchůvy reagují na více než 90% přijatých zpráv od rodičů. Rodiče mohou mít jistotu, že na jejich zprávy přijde odpověď.

Doba odezvy

Supersiteři jsou aktivními členy a odpovídají na 90 % nových zpráv do 24 hodin. Rodiče tak mohou od těchto supersitterů očekávat rychlou reakci.

Rezervace

Rezervace se superchůvami proběhly prostřednictvím platformy Babysits. Rodiče si mohou být jistější, že tyto superchůvy jsou spolehlivé a plní své sliby.

Požadavky

Aby se rodiče ujistili, že si najímají spolehlivou a zkušenou chůvu, od superchův se očekává, že budou udržovat standardy péče na úrovni superchův:

  • Průměrné hodnocení 4,5 nebo vyšší
  • Míra odezvy na zprávy nad 90%
  • Doba odezvy do 24 hodin
  • Naplánujte si všechny své rezervace prostřednictvím Babysits
  • Buďte aktivní na platformě Babysits

Každý měsíc kontrolujeme, zda superchůvy splňují výše uvedené požadavky. Pokud ano, udrží si svůj status Superchůvy.

Objevte komunitu superchův