Online omalovánky s Barrym

Online omalovánky s Barrym

Od Babysits
2 min čtení

Tady na Babysits jsme si mysleli, že by bylo skvělým nápadem vytvořit online omalovánky zdarma, abyste se nenudili! S dětmi pobíhajícími po domě a plnýma rukama domácích prací je to, co právě teď potřebujeme, kreativní způsob, jak děti na pár hodin zabavit, zatímco dokončujeme všechno kolem domu. Právě proto jsme pro vás vytvořili Barryho omalovánky na vytištění!

Vymalovávání snižuje stres

Výzkumy ukázaly, že kreslení a barvení jsou koníčky, které snižují úzkost. Britští vědci zjistili, že barvení má u dospělých uklidňující účinek. Jiní vědci také zjistili, že vymalovávání děti uklidňuje a pomáhá jim vyjádřit emoce.

Vymalovávání zvyšuje kreativitu

Je třeba oslavovat jedinečnost! Doporučujeme vám tedy, abyste při barvení naší online omalovánky vyjádřili sebe a svou jedinečnou kreativitu. Stáhněte si PDF níže. Ať už jste rodič, dítě nebo chůva, tyto omalovánky zvýší vaši kreativitu a umožní vaší fantazii zářit. Kreativita je působivá kvalita, která se hodí ve vašem osobním i profesním životě. Vymalováváním děti vstoupí do svého vlastního světa, shromáždí všechny speciální detaily, které tvoří jejich vesmír, a vyjádří je na papíře. Barvení může přispět k posílení schopnosti dětí vyjádřit se a může pomoct zvýšit jejich sebevědomí.

vybarvite si omalovánky Babysits s Barrym na vytištění!

Vymalovávání může být skvělou aktivitou na hlídání na dálku

Víte, že jsme na naší platformě vyvinuli novou funkci? Pokud jste chůvou, můžete hlídat děti z vašeho domova prostřednictvím videohovorů s malými dětmi. Hlídat můžete také jinými způsoby. Například vymalovávání omalovánky společně a sdílení pokroku je rozhodně dobrý nápad, jak zaměstnat děti při hlídání na dálku.


Pokud jste se řídili našimi radami a vy ani vaše děti nemůžete přestat s vybarvováním, rádi bychom viděli vaše výtvory! Sdílejte je s námi na naší stránce na Facebooku a Instagramu! Oceňujeme, když děti, rodiče a chůvy sdílejí svou kreativitu a jedinečnost s naší komunitou tím, že nás označí v příspěvku a předvedou svá umělecká díla. Pokud z vašeho omalovánkového umění padneme na zadek, podělíme se o něj a stanete se umělcem dne! Najděte tedy pastelky a nechte svou kreativitu zářit!