Pomoc - O Babysits

O Babysits

Babysits je online platforma pro péči o děti. Rodiče a poskytovatelé péče o děti se mohou navzájem kontaktovat přímo na našich webových stránkách nebo v aplikaci a plánovat schůzky v oblasti péče o děti.

Další informace O nás!

Rodiče a agentury nebo společnosti péče o děti si mohou vytvořit profil a zveřejnit pracovní místa zdarma, ale za kontaktování poskytovatelů péče o děti požadujeme malý poplatek.
Platforma je pro poskytovatele péče o děti zcela zdarma.

Další podrobnosti naleznete na stránce s cenami.

Hlídání dětí neprověřuje uživatele. Máme však zavedená hlášení a bezpečnostní opatření a pravidelně je kontrolujeme, zda se nejedná o nevhodné chování. V případě jakéhokoli podezřelého chování okamžitě podnikneme příslušná opatření.

Podporujeme také důvěryhodnou komunitu poskytováním mnoha dobrovolných ověření, která mohou poskytovatelé péče o děti a rodiče udělat pro zlepšení kvality a transparentnosti svých profilů.

To zahrnuje:
* Ověření ID (poskytovatelé péče o děti musí dokončit ověření totožnosti, aby mohli kontaktovat rodiny).
* Ověření profilu na sociální síti
* Telefonické a e-mailové ověření
* Recenze a reference
* Kontroly dokladů o pozadí nebo rejstříku trestů

Protože však naše uživatele neprověřujeme, uvědomte si, že jste odpovědní za pohovory s potenciálními kandidáty a nakonec i za výběr.

Přečtěte si naše informace Důvěra a bezpečnost.

Babysits respektuje vaše soukromí a vaše údaje zpracovává pouze za účelem, pro který jste je poskytli, a v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Kontaktní informace, jako je vaše adresa, e-mail a telefonní číslo, nebudou nikdy zobrazeny ani sdíleny s třetími stranami nebo jinými uživateli. Tyto informace používáme k ověření, kdo jste, k poskytování přesných výsledků vyhledávání a k tomu, abychom vás v případě potřeby kontaktovali. Je zcela na vás, jaké informace se rozhodnete sdílet s ostatními uživateli na svém profilu nebo prostřednictvím systému zpráv.

Přijímáme také vhodná technická a organizační opatření pomocí nejnovějších technologií k ochraně vašich informací před ztrátou, zneužitím nebo nezákonným zpracováním.

Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů

Během komunikace prostřednictvím naší služby zasílání zpráv může služba Babysits spravovat a reagovat na nevhodné chování ostatních uživatelů. Pokud se rozhodnete komunikovat mimo platformu Babysits, bude pro nás těžší chránit vaše data, protože naše ochranná opatření již nebudou platit. Při používání alternativních komunikačních médií se tedy vystavujete většímu riziku podvodů a pokusů o phishing.

Pokud si neznámý uživatel vyžádá vaše osobní údaje, okamžitě nám to nahlaste, protože by se mohlo jednat o pokus o podvod. Pokud se domníváte, že jste obětí podvodu s identitou, informujte nás a ihned podejte oznámení na policii.

Hlídání dětí dělá vše, co je v jejích silách, aby odhalilo a odstranilo podvodníky z platformy a rychle reagovalo na hlášení, ale nemůžeme vám pomoci s interakcemi, ke kterým dochází mimo platformu.

Nahlásit podezřelé chování

Přečtěte si naše informace Důvěra a bezpečnost.

Ne, členové nejsou kryti žádným typem pojištění prostřednictvím hlídání dětí. Členové se mohou rozhodnout uzavřít své vlastní pojištění, pokud to upřednostňují nebo to vyžaduje zákon.