Pomoc - Hodnocení a reference

Hodnocení a reference

Pokud chcete jinému uživateli zanechat hodnocení, budete muset jít do své doručené pošty. Pokud jste uživatele kontaktovali, uvidíte tlačítko pro ohodnocení. Když kliknete na tlačítko hodnocení, budete přesměrováni na stránku hodnocení. Můžete se rozhodnout napsat hodnocení anonymně.

Pokud hodnocení necháte jako první, dáme o tom druhému uživateli vědět. Během prvních 14 dnů hodnocení druhý uživatel neuvidí, dokud vás také neohodnotí (takže neváhejte a buďte upřímní!).

Druhý uživatel dostane 14 dní na to, aby vás na oplátku také ohodnotil. Obě hodnocení zveřejníme, jakmile druhý uživatel zanechá hodnocení nebo po 14 dnech.

Pokud chcete upravit své stávající hodnocení uživatele, jednoduše se vraťte do své doručené pošty a klikněte na tlačítko hodnocení. Tím se vrátíte zpět na hodnotící stránku, která vám umožní aktualizovat všechny aspekty hodnocení, včetně bodového hodnocení a psaného textu. Hodnocení jiného uživatele nelze odstranit, pouze upravit.

Pokud chcete okamžitě zobrazit hodnocení od jiného uživatele, které se vás týká, budete jim muset také napsat hodnocení. Pokud hodnocení druhému uživateli napsat nechcete, budete si moct hodnocení ve svém profilu přečíst po 14 dnech, (kliknutím na tlačítko „zobrazit profil“ na stránce úpravy profilu).

Nemůžete mazat ani skrýt hodnocení, které vám napsali jiní uživatelé. Můžete požádat uživatele, aby upravil své hodnocení, která se vás týká nebo můžete k hodnocení kdykoli přidat komentář ze své vlastní profilové stránky kliknutím na tlačítko komentovat. Pokud máte pocit, že je hodnocení nepřesné nebo nevhodné, kontaktujte prosím zákaznický servis. Váš požadavek vyhodnotíme a podnikneme příslušná opatření.

Můžete pozvat své známé, například přátele, rodinu nebo předchozí zaměstnavatele, aby vám napsali osobní referenci prostřednictvím referenční stránky.

Tyto reference se veřejně objeví ve vašem profilu Babysits, aby vás ostatní členové mohli poznat.

Znáte Babysits chůvu, kterou byste chtěli doporučit, ale nepracovali jste s ní prostřednictvím Babysits?

Stále můžete na jejich profil napsat referenci!

K napsání reference vám chůva bude muset zaslat žádost o referenci. Jakmile tak učiní, můžete napsat a zveřejnit referenci vyplněním požadovaných informací. Poznámka: Když napíšete referenci, bude vám poskytnut bezplatný účet, takže budete mít kontrolu nad úpravou nebo odstraněním svých referenčních údajů, kdykoli budete chtít.

Vždy máte možnost reference ignorovat, aby nebyly viditelné ve vašem profilu. Reference můžete ignorovat jednoduše pomocí referenční stránky a poté kliknutím na tlačítko ignorovat vedle reference. I když referenci přijmete a zobrazí se ve vašem profilu, můžete ji kdykoli později ignorovat.

Hodnocení je hodnocení zanechané uživateli poté, co hlídali děti prostřednictvím Babysits. Jsou založeny na zkušenostech, které tito uživatelé měli při spolupráci.

Reference jsou doporučení zanechaná lidmi, které chůva nebo rodina zná mimo Babysits (tj. bývalí zaměstnavatelé, učitelé, přátelé, členové rodiny).