Pomoc - Ověření identity

Ověření identity

Proč jsou členové požádáni o ověření ID?

Chceme, abyste měli jistotu, že lidé na Babysits jsou tím, za koho se vydávají. Ověřováním identity našich členů můžeme vytvořit bezpečnější prostředí, předcházet podvodným aktivitám a chránit se před krádeží identity.

Z důvodů důvěry a bezpečnosti mohou být členové požádáni o ověření svého ID, než budou moci kontaktovat ostatní členy.

K ověření totožnosti je nutný státem vydaný průkaz totožnosti s fotografií, jako je cestovní pas, občanský průkaz nebo řidičský průkaz.

Pokud nemáte úředně vydaný doklad totožnosti s fotografií, nebudete moci dokončit ověření totožnosti. Měli byste to zkusit znovu, jakmile získáte oficiální průkaz totožnosti s fotografií.

Co to znamená, když někdo ověřil své ID?

Členové pořizují snímky fyzických dokladů totožnosti pomocí fotoaparátu svého stolního počítače nebo mobilního telefonu a posílají je na Babysits. Strojové učení se snaží identifikovat, zda je předložený dokument autentický.

Dále si členové musí udělat selfie. To se používá k ověření, zda se obličej na dokladu totožnosti a selfie shodují.
Nakonec zkontrolujeme, zda se selfie shoduje s profilovou fotografií člena.

To nám pomáhá udržovat hlídání dětí v bezpečí, bojovat proti podvodům a další. Můžeme uchovávat údaje o dokladu totožnosti a snímky obličeje. Fotografie samotného ID dokumentu trvale neuchováváme.

Dokončení tohoto procesu není schválením žádného rodiče nebo chůvy, nezaručuje něčí identitu a není zárukou, že interakce s nimi bude bezpečná. Vždy používejte svůj nejlepší úsudek a dodržujte naše bezpečnostní tipy.

Je přidání státního průkazu totožnosti bezpečné?

Fotografie vašeho průkazu totožnosti nebudou službou Babysits po dokončení ověření uloženy a tento proces ověření může trvat až 1 týden.

Můžeme shromažďovat snímky vašeho obličeje, identifikační číslo, datum narození, křestní jméno, příjmení, druhé jméno, typ dokumentu, zemi vydání dokumentu, národnost a adresu, jakož i sofistikované signály o podvodech a informace o zařízeních, která se připojují k našim služby. Abychom mohli platit chůvám, můžeme sdílet ID chůvy s naším poskytovatelem plateb Stripe kvůli regulačním požadavkům a požadavkům finančních partnerů. Ať už je důvod jakýkoli, vaše ID nebude nikdy sdíleno s nikým jiným, kdo používá Babysits, ani s jinými třetími stranami.

Ochranu vašich osobních údajů bereme vážně. Vaše údaje budou použity výhradně pro účely ověření identity a výplat. Zavedli jsme přísná bezpečnostní opatření k ochraně vašich dat, včetně šifrování a řízení přístupu. Vaše osobní údaje nesdílíme s žádnými neoprávněnými třetími stranami, pokud to nevyžaduje zákon.