Automatické překlady nemusí být úplně přesné.

Hledám někoho na vyzvedávání dětí ze školy a školky a odvádění na odpolední kroužky. Je možné domluvit se i jen na jednom či dvou scénářích popsaných níže. 1) St - 15:00 vyzvednout syna Filipa ve školce MŠ U Zásobní zahrady a odvést ho na fotbalový trénink, který začíná v 16:00 na fotbalovém hřišti nahoře na Vítkově. Hledáme někoho na celý školní rok - 11.9.-21.6. kromě školních prázdnin. 2) St -..

Hledám někoho na vyzvedávání dětí ze školy a školky a odvádění na odpolední kroužky. Je možné domluvit se i jen na jednom či dvou scénářích popsaných níže. 1) St - 15:00 vyzvednout syna Filipa ve školce MŠ U Zásobní zahrady a odvést ho na fotbalový trénink, který začíná v 16:00 na fotbalovém hřišti nahoře na Vítkově. Hledáme někoho na celý školní rok - 11.9.-21.6. kromě školních prázdnin. 2) St - v 15:30 vyzvednout dceru Stelu ve škole Lupáčovka a odvést ji na kroužek na Palmovce, který začíná v 16:15. Hledáme někoho na celý školní rok - 20.9.-10.6. kromě školních prázdnin. 3) Út - v 16:00 vyzvednout dceru Stelu ve škole Lupáčova a odvést ji na plavání v YMCE, které začíná v 16:45, počkat na skončení plavání a dceru pak odvést domů (Praha 3) Hledáme někoho na celý školní rok - 22.9.-14.6. kromě školních prázdnin.

Vlastnosti dětí
  • Energický/á
  • Sportovní/á
  • Hovorný/á

Počet dětí
2
Věk dětí
  • Předškolák
  • Školák

Pro svou vlastní bezpečnost a ochranu komunikujte a dostávejte platby pouze prostřednictvím Babysits. Nikdy nesdílejte osobní údaje, jako jsou doklady totožnosti a bankovní údaje, s někým, koho jste nikdy nepotkali. Zjistit více

Kdy potřebujeme chůvu

Po Út St Čt So Ne
Dopoledne
Odpoledne
Večer
Noc
Aktualizováno: 22. září 2023

O naší rodině

Hledaný typ chůvy
  • Chůva
  • Jiný rodič (rodiče-pomáhají-rodičům)
Preferované místo na hlídání dětí
U rodiny
Jazyky, kterými mluvíme
  • Čeština
Oblíbené
9 krát


0 Hodnocení

Je nám líto, ale momentálně nemůžeme vaši žádost zpracovat. Zkuste to prosím později, nebo nás neváhejte kontaktovat, pokud problém přetrvává.

Jestli jste kontaktovali tohoto uživatele, vaše hodnocení se zobrazí zde.


0 Referencí

Je nám líto, ale momentálně nemůžeme vaši žádost zpracovat. Zkuste to prosím později, nebo nás neváhejte kontaktovat, pokud problém přetrvává.

Jestli jste od uživatele dostali pozvánku na referenci, vaše reference se objeví zde.


Načítání...

Lucie poskytl/a

E-mailová adresa

Aktivity

Členem od
Srpen 2023
Poslední aktivita
Zodpovězené zprávy
-
Průměrná doba odezvy
-
Rezervace
0
Opakované rezervace
0

Sdílet tento profilZaregistrujte se zdarma

250,00 Kč/hod
Hodinová sazba za hlídání dětí

250,00 Kč/hod
Hodinová sazba za hlídání dětí

Vítejte na Babysits

Přihlaste se nebo se zaregistrujte