Jsem maminkou syna, který ma 19 měsíců. Je velmi plachý, a na seznámení se s někým potrebuje vice casu,aby si osobu oblíbil a bez problémů ji přijal. Hledám chůvu či maminku, ktera by pohlídala např. 1-3krat tydne dopoledne, ze zacatku na pul hodiny pak samozřejmě déle na hodinu,dve, zalezi dle domluvy u nas doma,popripade na hřišti ci venku. Rada bych mela cas na své zájmy, zajít si do fitness ,..

Jsem maminkou syna, který ma 19 měsíců. Je velmi plachý, a na seznámení se s někým potrebuje vice casu,aby si osobu oblíbil a bez problémů ji přijal. Hledám chůvu či maminku, ktera by pohlídala např. 1-3krat tydne dopoledne, ze zacatku na pul hodiny pak samozřejmě déle na hodinu,dve, zalezi dle domluvy u nas doma,popripade na hřišti ci venku. Rada bych mela cas na své zájmy, zajít si do fitness , případně si zajet v klidu nakoupit ,nebo mit jen cas pro sebe. 👍 Kontaktujte me, budu velmi ráda za každou zprávu a osobní setkání 😊

Vlastnosti dětí
  • Zvědavý/á
  • Hravý/á
  • Láskyplný/á

Počet dětí
1
Věk dětí
  • Batole

Pro svou vlastní bezpečnost a ochranu komunikujte a dostávejte platby pouze prostřednictvím Babysits. Nikdy nesdílejte osobní údaje, jako jsou doklady totožnosti a bankovní údaje, s někým, koho jste nikdy nepotkali. Zjistit více

Kdy potřebujeme chůvu

Po Út St Čt So Ne
Dopoledne
Odpoledne
Večer
Noc
Aktualizováno: 8. května 2023

O naší rodině

Hledaný typ chůvy
  • Chůva
Preferované místo na hlídání dětí
U rodiny
Jazyky, kterými mluvíme
  • Čeština
Oblíbené
1 krát


0 Hodnocení

Je nám líto, ale momentálně nemůžeme vaši žádost zpracovat. Zkuste to prosím později, nebo nás neváhejte kontaktovat, pokud problém přetrvává.

Jestli jste kontaktovali tohoto uživatele, vaše hodnocení se zobrazí zde.


0 Referencí

Je nám líto, ale momentálně nemůžeme vaši žádost zpracovat. Zkuste to prosím později, nebo nás neváhejte kontaktovat, pokud problém přetrvává.

Jestli jste od uživatele dostali pozvánku na referenci, vaše reference se objeví zde.


Načítání...

Kristýna poskytl/a

E-mailová adresa

Aktivity

Členem od
Květen 2023
Poslední aktivita
Zodpovězené zprávy
-
Průměrná doba odezvy
-
Rezervace
0
Opakované rezervace
0

Sdílet tento profil


Objevte další možnosti v Ostrava a okolí


200,00 Kč/hod
Hodinová sazba za hlídání dětí

200,00 Kč/hod
Hodinová sazba za hlídání dětí

Vítejte na Babysits

Přihlaste se nebo se zaregistrujte